NASZA OFERTA
Kulki ceramiczne

Łożyska hybrydowe, skośne

Łożyska z tworzywa sztucznego

Łożyska ceramiczne

Łożyska całoceramiczne

Łożyska hybrydowe
WYSZUKIWANIE
 
Wpisz kod lub rozmiar lub nazwę szukanego produktu.
Wyszukiwanie zaawansowane
Wysyłka i zwroty


1. Wszystkie towary zamówione w sklepie internetowym wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej, zabezpieczone taśmą firmową CERAMIT.

2. Koszty przesyłki pokrywa kupujący z wyjątkiem sytuacji opisanej w pkt. 3. Koszty przesyłki naliczane są w sposób ryczałtowy i wynoszą odpowiednio:
- Firma kurierska UPS: 15,00 zł netto.

- Poczta Polska: 10,00 zł netto.

3. Zamówienia o wartości powyżej 300,00 zł netto przesyłane są na koszt Sprzedawcy przesyłką kurierską UPS.

4. Towary wadliwe, uszkodzone fabrycznie lub podczas transportu są wymieniane na nowe, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku uszkodzeń wynikłych podczas transportu warunkiem koniecznym jest sporządzenie protokołu w obecności kuriera. Koszt ponownego przesłania towaru wolnego od wad pokrywa sklep.

5. Towar zamówiony w sklepie internetowym będzie dostarczony w terminie do 2 dni roboczych. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.

6. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia. Może również zdecydować się na wysyłkę towaru w dwóch odrębnych paczkach, przy czym koszty transportu obu przesyłek ponosi Zamawiający.

7. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest uprzednie skontaktowanie się z nami poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony jako nieużywany, nie montowany. W przypadku stwierdzenia śladów montażu bądź użytkowania towaru klientowi nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty, a dodatkowo zostaje obciążony kwotą za ponowne wysłanie towaru wg. aktualnych stawek obowiązujących w sklepie.

Powrót
© 2008 CERAMIT

CERAMIT   ::  Tłuczań 63, 34-114 Brzeźnica   ::  Tel. +48 12 383 24 58   ::  E-mail: sklep@lozyskaceramiczne.pl