Podkładki i Bariery Termiczne z Mankanitu - Ceramika Elektroizolacyjna

Elementy z mikanituPodkładki i Bariery Termiczne z Mankanitu - Ceramika Elektroizolacyjna

Bariery termiczne, podkładki izolacyjne pod śruby to tylko niektóre z elementów, które są wykonane z mikanitu. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego typu produktów, zapoznaj się z naszą ofertą. Z bogatego asortymentu CERAMIT z pewnością wybierzesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Elementy termo i elektroizolacyjne wykonane z mikanitu

W CERAMIT produkujemy części z mikanitu. Jest to materiał powstały w procesie prasowania papieru mikowego nasączonego żywicą sylikonową. Do produkcji papieru mikowego używany jest grubopłatkowy muskowit i flogopit lub mika syntetyczna. W zależności od użytego materiału mikanit może pracować w temperaturze od 500 do 1100 stopni Celsjusza. Najważniejszymi cechami tych materiałów są świetne własności izolacji elektrycznej i termicznej, dobra odporność chemiczna, brak zawartości azbestu. Ponadto mogą pracować w wysokich temperaturach. Łatwość formowania pozwala wykonać elementy o skomplikowanych kształtach. W naszej firmie elementy z mikanitu wykonujemy z wykorzystaniem maszyn CNC.

Produkowane przez nas części służą jako:

  • bariery termiczne

  • wsporniki elementów grzejnych w piecach

  • izolacje w prasach i formach wtryskowych

  • podkładki izolacyjne

Oferujemy również części mikanitowe z preaplikowanymi warstwami klejowymi ułatwiającymi montaż.

Nasza oferta

W CERAMIT dostępna jest nie tylko ceramika elektroizolacyjna, ale również ceramika techniczna. Znajdziesz u nas także takie produkty jak:

Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych.

Zobacz pozostałe produkty

Podkładki mikanitowe